Home / Бурове обладнання

Бурове обладнання

Бурове обладнання, що постачає ТОВ «Велтрейдінг», призначене для буріння свердловин різних типів і розмірів. Дане обладнання являє собою комплекс різних машин і механізмів, що випускається для нафтогазової промисловості.

Кожна одиниця техніки є чудовим поєднанням якості, надійності та ціни. Вона послужить Вам для максимально ефективного процесу роботи, незалежно від умов використання. Ми тісно співпрацюємо з науково-технічним фахівцями, що дає можливість пропонувати Вам лише найактуальніші пропозиції на ринку, які створені із застосуванням інноваційних технологій. Ми можемо запропонувати Вам найбільший асортимент бурового устаткування: від малогабаритних бурових установок до самохідних бурових установок.

ТОВ «Велтрейдінг» постачає тільки найякісніші продукти. Ми прагнемо, щоб наші знання та досвід у даній сфері стали Вашим ключем до успіху в нафтогазовій промисловості і основною перевагою нашої подальшої співпраці. Проектний і монтажний відділ компанії «Велтрейдінг» з радістю виконають повний спектр послуг: від технічного аудиту до виробництва та монтажу обладнання з подальшим сервісним обслуговуванням.

7647163_original

Вишки бурові стаціонарні

Центрифуги

Вишки бурові мобільні

Ротор буровий

Вишки для морського буріння

Сепаратори

Тампонажний (Цементувальний) комплекс

Елеватори

Комплекс ГРП

Штропи бурильні двострунні

Азотний комплекс (газольдери)

Бурильні труби

Житловий буровий комплекс

Нососокомпресорні труби (НКТ)

Бурові насоси

Обважені бурильні труби

Ємнісноочисне обладнання

Гнучкі насосокомпресорні труби (ГНКТ)

Бурові основи

Обсадні труби

Маніфольди

Замки для геологорозвідувальних бурильних труб

Дросельно-запірне обладнання

Замки для бурильних труб

Вібросита

Замки для легкосплавних бурильних труб

Муловідділювачі

Долота бурові

Глиномішалки

Калібратори

Дегазатори

Стабілізатори

Наша компанія може поставити весь типорозрядний ряд обладнання для ефективної і стабільної роботи Вашого підприємства. Якщо Ви не знайшли потрібного найменування обладнання, або хочете уточнити наявність моделей, що Вас цікавлять — зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку. Наші фахівці в найкоротші терміни оброблять Ваш запит і сконтактують із Вами для надання консультації і допомоги у виборі оптимального рішення.

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
ВЕЛ ТРЕЙДІНГ
01021 Україна, Київ вул. Інститутська, 19Б
+38 (044) 373-68-67
Дякую. Ми зв'яжемося з вами як най швидше.
COMPANY NAME
CONTACT US
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio putonius mudako empero brutto populius giten facilisis cursus turpis balocus tredium todo.
Thank You. We will contact you as soon as possible.
Заповніть форму
​і ми Вам перетелефонуємо.
Спасибо. Мы свяжемся с вами как можно скорее.