Home / Спецтехніка

Спецтехніка

Нафтогазова галузь потребує застосування спеціальної техніки. На етапах транспортування відбувається доставка обладнання для видобутку, різного роду комплекси і механізми, і устаткування для переробки видобутої продукції. Крім етапів транспортування, дана галузь потребує спецтехніки на етапах монтажу і розробки комплексів для видобутку газу та нафти. Укладання трубопроводу, транспортування і підйом габаритних деталей, транспортування балонів різних об’ємів, ремонт техніки, яка вийшла з ладу — ці завдання, безсумнівно, вимагають максимально надійних і ефективних рішень. Саме такі рішення надасть Вам ТОВ «Велтрейдінг».

Завдяки своєму досвіду та інноваційним методам роботи, ми маємо можливість поставляти тільки якісну техніку. Наша компанія постійно шукає нові і альтернативні рішення, для того, що б дати клієнтові максимум і побудувати довготривалі та взаємовигідні відносини. Напівпричепи, автоцистерни, крани, монтажні установки і трубоукладчики від кращих виробників світу — все це наша компанія може надати для Вас за оптимальними цінами.

trubouklad4ik_volvo_pl3005d6

Наша компанія може поставити весь типорозрядний ряд обладнання для ефективної і стабільної роботи Вашого підприємства. Якщо Ви не знайшли потрібного найменування обладнання, або хочете уточнити наявність моделей, що Вас цікавлять — зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку. Наші фахівці в найкоротші терміни оброблять Ваш запит і сконтактують із Вами для надання консультації і допомоги у виборі оптимального рішення.

Лебідки підйомні

Напівпричепи автобетонозмішувачі

Установки насосні

Автоцистерни

Цементувальні агрегати

Напівпричепи автоцистерни

Установки для випробування свердловин

Автоцистерни для зрідженого газу

Установки для свердловинних робіт

Балоновози

Крани монтажні

Автомайстерні

Трубоукладчики

Плетевози

Пересувні парові установки (ППУ)

Напівпричепи для перевезення вантажа >20т.

Агрегати депарафінізації (АДПМ)

Напівпричепи автомобільні

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
ВЕЛ ТРЕЙДІНГ
01021 Україна, Київ вул. Інститутська, 19Б
+38 (044) 373-68-67
Дякую. Ми зв'яжемося з вами як най швидше.
COMPANY NAME
CONTACT US
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio putonius mudako empero brutto populius giten facilisis cursus turpis balocus tredium todo.
Thank You. We will contact you as soon as possible.
Заповніть форму
​і ми Вам перетелефонуємо.
Спасибо. Мы свяжемся с вами как можно скорее.